MISJA

Kancelaria Adwokacka adwokat Joanny Machlańskiej powstała, by chronić praw i interesów zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wieloletnie doświadczenie i rozległa wiedza pozwala nam na świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się wyłącznie z osób, które wyróżniają się profesjonalizmem i sumiennością. W naszej Kancelarii nie ma miejsca na przeciętność czy schematyczne działania. Staramy pomagać się tym, którym inni nie potrafili pomóc. Nasz Klient może liczyć na rzetelną i uczciwą pomoc prawną. Analizując nową sprawę, przedstawiamy Klientowi naszą opinię, prezentując możliwe ryzyko, szanse oraz strategię działania.

Mamy świadomość odpowiedzialności, jaka ciąży na nas w związku z powierzanymi nam sprawami przez Klientów, dlatego zajmujemy się tylko tymi dziedzinami prawa, w których jesteśmy ekspertami. Oferujemy usługi wyłącznie w zakresie prawa karnego, prawa karnego gospodarczego, prawa karnego skarbowego oraz prawa karnego wykonawczego. Wyspecjalizowane usługi proponowane przez Kancelarią Adwokacką adwokat Joanny Machlańskiej to umiejętne i zaangażowane doradztwo prawne oparte na zaufaniu.

Wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie, a także absolutne zaangażowanie w powierzone nam sprawy pozwolą osiągnąć wszystko to, co w danej sytuacji dla moich Klientów będzie możliwe do osiągnięcia. Broniąc praw naszych Klientów, wykorzystujemy wszelkie dostępne środki prawne, jak również dbamy o przestrzeganie zasad prawnych przez organy wymiaru sprawiedliwości.

Reprezentujemy ich przed sądami wszystkich instancji, jak również przed Sądem Najwyższym i Trybunałem Konstytucyjnym oraz przed innymi organami państwowymi, w tym policją, prokuraturą, izbą administracji skarbowej. Sporządzamy pisma procesowe oraz opinie prawne z dziedzin, w których się specjalizujemy. Przygotowujemy również opinie prawne, ekspertyzy, wykonujemy audyty prawnokarne, a nadto zajmujemy się bieżącym doradztwem w zakresie problematyki prawnokarnej, w szczególności w zakresie ograniczenia ryzyka karnego gospodarczego i karnego skarbowego.

Świadczymy usługi prawne także w języku angielskim i rosyjskim. Adwokat Joanna Machlańska jako jeden z niewielu adwokatów w Polsce posługuje się biegle językiem rosyjskim, w tym rosyjskim językiem prawniczym. Doradzamy wielu podmiotom gospodarczym z Europy Wschodniej oraz rosyjskojęzycznym osobom fizycznym.

Siedziba naszej Kancelarii znajduje się w Krakowie, jednak świadczymy również usługi prawne w innych miastach (w szczególności na terenie województwa łódzkiego i śląskiego), a w razie potrzeby współpracujemy z adwokatami, radcami prawnymi oraz notariuszami z całej Polski.